Novinky

Precision Farming – Funkce a datum vydání

Připravte se na to, aby byly vaše farmy udržitelnější! Precision Farming bude brzy k dispozici ve Farming Simulator 22. 19. dubna bude nová verze bezplatného DLC Precision Farming zpřístupněna prostřednictvím oficiálního ModHubu na PC a konzolích.

Projekt iniciovaný Johnem Deerem a financovaný EIT Food, přední evropskou iniciativou pro potravinové inovace, má upozornit na udržitelné technologie v zemědělství. Pokud jste nestihli původní oznámení projektu, více se dozvíte níže!

Nové a vylepšené funkce

Můžete se těšit na následující funkce, které budou přidány do nové verze DLC Precision Farming Free. Každá nová funkce byla podrobně prodiskutována mezi všemi spolupracujícími partnery – a samozřejmě s ohledem na zpětnou vazbu, kterou jsme od vás dostali! Více a podrobnější informace o každé nové funkci budeme sdílet v nadcházejících týdnech po vydání. 

 

Nové funkce Precision Farming ve FS22

  • Plodinové senzory
  • Environmentální skóre
  • Variabilní rychlost setí/ hnojení
  • Regulace plevele s proměnlivou dávkou
  • Hnojení s proměnlivou dávkou
  • Nákup půdní mapy

Zatímco zaměření nového DLC Precision Farming Free spočívá na zcela nových herních mechanismech, přinášíme zpět typy půdy, vzorkování půdy, hnojení s proměnnou rychlostí a také ekonomickou analýzu. Nejen to, zlepšujeme je. Pokud nemůžete (nebo nechcete) věnovat čas odebírání vzorků půdy zcela sami, můžete nyní získat mapy půdy přímo od poskytovatele služeb.

Pokud si chcete vyzkoušet Precision Farming s výše zmíněnou sadou vracených funkcí, můžete si ji stáhnout na ModHub pro Farming Simulator 19. Je k dispozici ke stažení přímo ve hře na PC a konzolích. Pokračujte a vyzkoušejte to, zatímco pracujeme na jeho rozšíření pro Farming Simulator 22! 

odebírat
Upozornit na
guest

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
trackback

[…] 19. dubna obdrží Farming Simulator 22 řadu technologií precizního zemědělství s novým DLC Precision Farming Free – spolufinancovaným EU a iniciovaným EIT Food a John Deere. Přečtěte si naše oznámení o datu vydání a funkcích! […]

1
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx