Novinky

Precision Farming – Vylepšené funkce: Nákup půdní mapy a další

19. dubna obdrží Farming Simulator 22 řadu technologií precizního zemědělství s novým DLC Precision Farming Free – spolufinancovaným EU a iniciovaným EIT Food a John Deere. Přečtěte si naše oznámení o datu vydání a funkcích!

Některé funkce vám budou znít povědomě – jako jsou typy půdy, vzorkování půdy, hnojení s proměnnou rychlostí a ekonomická analýza. Byly k dispozici již v počáteční verzi pro Farming Simulator 19 a některé z nich jsme vylepšili, abychom optimalizovali zážitek.

 

Úspora času a zdrojů díky vylepšeným funkcím

Pro novou verzi DLC Precision Farming Free jsme přidali možnost zakoupit si půdní mapy. Místo toho, abyste odebírali vzorky půdy za účelem zvýšení výnosu sami, můžete si od poskytovatele služeb zakoupit mapu obsahující všechny potřebné informace, jako je typ půdy, hodnoty pH a obsah dusíku. To vám ušetří spoustu času.

Používání hnojiva je také efektivnější: Aplikovaná dávka se vypočítá na základě aktuální rychlosti vozidla, takže vždy aplikujete správné množství na hektar, bez ohledu na to, jak rychle jedete. Přidali jsme také předvolbu v automatickém režimu při aplikaci hnojiva. Umožňuje vám vybrat rostlinu předem.

Zůstaňte naladěni na podrobnosti o nových funkcích!

Kromě vylepšených funkcí bude nová verze Farming Simulatoru 22 obsahovat senzory plodin, systém hodnocení prostředí a také variabilní rychlost setí a regulaci plevele s proměnnou rychlostí. Zůstaňte naladěni na další informace v nadcházejících týdnech!

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx