Jak na FARMING SIMULATOR LEAGUE

Hrajete rádi Farming Simulator (FS)? Máte přátele, kteří také hrají FS? Jste připraveni na konkurenční simulátor farmy? Poté se vydáme na cestu k tomu, abychom se stali týmem Farming Simulator League (FSL). Postup je následující:

POŽADAVKY:

  • Potřebujete hru Farming Simulator 19 na PC
  • Hrají s vámi alespoň 2 spoluhráči
  • Dedikovaný server s bezplatným FSL Arena DLC, například od našeho partnera Nitrado

 

JAK ZÍSKAT COMPETITIVE MODE (KLIENT TURNAJE)

Přejděte na web FSL, klikněte na PŘIHLÁSIT a pokud jste to ještě neudělali, vytvořte si účet. Po registraci obdržíte 3 klíče na účet. Jeden je pro vás a dva další jsou pro vaše přátele. Pokud má váš tým více než 3 členy, musí si účet zaregistrovat další osoba.

Kdo by i tak si nevěděl rady zde je video návod.

KLIENT FSL JE ZDARMA

Na Download Portal of Giants Software můžete zadat jeden z klíčů, které jste obdrželi. Po dokončení stahování nainstalujte klienta turnaje.

JAK ZÍSKAT SERVER?

Existuje několik způsobů, jak získat správný server spuštěný pro FSL. Přestože nabízíme několik veřejných, vždy existuje výhoda mít vlastní. Ať už je pronajatý od poskytovatele serveru, jako je Nitrado, VeryGames, Fragnet nebo mnoha dalších. Náklady mohou začít již od 5 dolarů za měsíc. Máte náhradní počítač se systémem Windows? Místo toho můžete také hostovat hru, abyste ušetřili náklady na pronájem. Vše, co potřebujete, je 2. licence pro hru a další klíč FSL pro aktivaci. Stačí nainstalovat hru a DLC jako obvykle.

ZAČNĚME

Po dokončení instalace spusťte hru a klikněte na „Multiplayer“. Vyberte možnost, kde najdete server:

“PŘIPOJTE SE K HŘE”

Po potvrzení oblasti, do které se chcete podívat, se otevře Serverový prohlížeč. Jsou to jen hrubé filtry a neovlivní váš ping.

„VYTVOŘIT HRU“

Vytvořte si vlastní lobby pro více hráčů, ke které se přidají ostatní. Poznámka: při vytváření lobby přímo prostřednictvím hry nemůžete hrát sami.

„PRONÁJEM VLASTNÍHO SERVERU“

Přepošle vás na náš web, kde sdílíme informace a partnery k pronájmu vašeho vlastního dedikovaného serveru.

Vytvořte svou konkurenční postavu, pojmenujte ji a vyberte přednastavený filtr regionu, ve kterém se nachází server / herní lobby. Nalezení hry v prohlížeči na serveru bude snadné, pokud použijete filtr, f. E. v části mapy vyberte „arénu“ společně s vyhledávacím panelem pro jméno.

POTŘEBUJETE SPOLEČNOST?

Pokud potřebujete členy týmu nebo hledáte partnera pro trénink, rady, taktiky nebo cokoli jiného, ​​spojte se s ostatními hráči na našem serveru Discord.

I když nenajdete nikoho, kdo by se mohl připojit, vyzkoušejte tréninkový režim. Zde najdete tréninkový list, který by vám měl pomoci projít prvními zápasy. V rámci přípravy na soutěžní režim je také vhodné přečíst si statistiku. Zde získáte informace týkající se vozidel, strojů, perks a drops.

 SCRIMS

Chcete posunout věci dál? Jít na to! SCRIMS jsou jako trénink. K těmto SCRIMS se může připojit kdokoli. Hostitel streamů si vybere hráče, kteří budou hrát zápasy z čekající lobby na FSL Scrim Discord. Scrimmages jsou směsicí začátečníků a zkušených hráčů FSL a je to skvělý způsob, jak se spojit s ostatními hráči a vybudovat si zážitek z FSL Arena.

SOFTWARE GIANTS NABÍZÍ 2 SCRIM TÝDENNĚ

Němčina: středa, 17:00 – 20:00 (SEČ) | https://www.twitch.tv/giantssoftwarede

Angličtina: Pátek 19:00-22:00 EST, 1.00-4.00 (SEČ) | https://www.twitch.tv/giantssoftware

Pokud je však na víkend naplánován turnaj FSL, budou střety ten týden zrušeny.