Novinky

Co bude obsahovat nový UPDATE 1.3

Dokončujeme nový patch pro Farming Simulator 22 a brzy vyjde pro PC a konzole. Patch 1.3 včetně bezplatného obsahu bude brzy vydán – zůstaňte naladěni!

Co očekávat od nového patche?


Usilovně pracujeme na řadě optimalizací, včetně opravy selhání, která se naposledy objevila na hardwaru poslední generace. Dostali jsme nějaké zprávy, že načítání těžkých uložených her nebo připojení k relaci pro více hráčů s těmito uloženými hrami může vést ke zhroucení hry. Tento problém bude vyřešen pomocí opravy 1.3.

Samozřejmě je toho mnohem víc: Displej kolísání cen bude nyní zobrazovat minimální a maximální ceny v průběhu roku, byla přidána upozornění na průběh smlouvy, CLAAS Lexion 8900 dostává kolovou konfiguraci pro USA, zatímco fanoušci Case IH Magnum 400 si mohou užívat převodovku PowerDrive. .

Očekávejte ještě více oprav chyb a vylepšení. V současné době sestavujeme protokol změn a sdílíme jej s vámi, až bude oprava k dispozici ke stažení.

Zahrnuje také více obsahu!

S Patchem 1.3 přichází druhá bezplatná aktualizace obsahu pro Farming Simulator 22. Již jsme zveřejnili nové informační listy o nových přírůstcích. Všechny je najdete níže! Brzy sdělíme další podrobnosti o aktualizaci bezplatného obsahu č. 2 a opravě 1.3.

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx