Novinky

Farming Simulator 22 Precision Farming

Stáhli jste si zdarma Precision Farming DLC ​​pro Farming Simulator 19? Pokud ne, vyzkoušejte to! Vyšlo loni v prosinci, přidali jsme do hry nějakou technologii inteligentního zemědělství. Ale to byl jen začátek. V blízké budoucnosti budete moci na své farmě neustále snižovat ekologickou stopu!

PRECISION FARMING PŘICHÁZÍ NA FARMING SIMULATOR 22

Projekt Precision Farming pokračuje s novým a vylepšeným DLC pro Farming Simulator 22. Zahrnutí funkcí počátečních verzí, jako jsou typy půdy, vzorkování půdy, aplikace s proměnlivou dávkou a ekonomická analýza, zaměřením v novém DLC dále. Budou implementovány pokročilé technologie přesného zemědělství: Pro zvýšení udržitelnosti vašich farem budou zavedeny optické senzory. Tím se omezuje aplikace herbicidů i organických a minerálních hnojiv. Pojďme dále do detailů a podívejte se na nové funkce a vylepšení později. Jak víte, v současné době tvrdě pracujeme na tom, abychom vám 22. listopadu přinesli Farming Simulator 22. Podívejte se na tento nový  banner, na který můžete kliknout

Úspěšný projekt roste

První verze Precision Farming DLC ​​pro Farming Simulator 19 měla velký úspěch a byla milionkrát celosvětově stažena na PC a konzole. Pokud jste zmeškali zprávy o počátečním DLC Precision Farming, zde je to, co byste měli vědět: Iniciativa v roce 2020 John Deere a financovaná z EIT Food, přední evropské iniciativy v oblasti potravinových inovací, si klade za cíl poskytnout znalosti týkající se udržitelné zemědělské technologie. Implementace přesného zemědělství v simulátoru zemědělství je jedním z kroků EIT ke zvýšení povědomí. Kromě EIT Food a John Deere jsou součástí projektu také různí partneři z Evropské unie: University of Hohenheim (Germeny), University of Reading (Velká Británie), a Grupo AN (největší obilné družstvo ve Španělsku). Novinkou letošního roku je institut reprodukce zvířat a výzkumu potravin z Polské akademie věd, který má tuto technologii propagovat mezi mladými farmáři ve východní Evropě.

Zdarma vydání DLC příští jaro - více na FarmConu

Výše uvedení partneři jsou klíčem k pokračování projektu. První DLC důkladně vyhodnotili zemědělští odborníci, studenti, zemědělci a další. Zpětná vazba hráčů byla samozřejmě důležitým faktorem při rozhodování o tom, jak pokročit v projektu. Proto můžete také na základě vaší zpětné vazby očekávat některá vylepšení již existujících funkcí. Zatímco jsme se zaměřili na nadcházející vydání Farming Simulator 22 – – 22. listopadu, nová verze Precision Farming DLC ​​je naplánována na jaro roku 2022. Všichni majitelé Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X , S, PlayStation 4 a Xbox One si jej budou moci stáhnout zdarma.

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx