Novinky

Výrobní řetězce ve FS22: Úvodní video + nové screenshoty!

Pojďme do výrobních řetězců! Vedoucí QA Ken Burgess a programátor hry Marius Hofmann představili na FarmConu novou funkci pro Farming Simulator 22. Podívejte se na záznam níže!

Je třeba si uvědomit, že výrobní řetězce stále probíhají. Některé věci se tedy mohou změnit až do vydání Farming Simulator 22 22. listopadu.

Zahájení výroby

Vezměme si například mlýn na obilí: Mlýn na obilí není nyní jen místem k prodeji vaší pšenice. Je to výrobní závod a umístěný, který zpracovává vaše zrna. Buď navštivte mlýn, který je již umístěn na mapě, nebo si postavte sami na pozemku, který vlastníte.

Místo toho, abyste pšenici po sklizni jen prodali, můžete ji také dopravit do mlýna, abyste získali jemnou mouku. Doručte to do pekárny a máte možnost vyrobit chléb nebo dort. Většina výrobních závodů má k dispozici více výrobních řetězců s různými vstupy a výstupy. Jsou uvedeny jako recepty, které vám ukazují, co je možné a co je požadováno.

Uděláme dort!

Ve výrobních závodech můžete také skladovat přísady: Pokud chcete vyrobit něco, co vyžaduje několik přísad, můžete zahájit výrobu, jakmile vám budou doručeny všechny. V případě, že chcete udělat lahodný dort, budete potřebovat celou sadu přísad. Mouka, vejce, cukr, mléko, máslo a jahody.

Plodiny a výrobny

Tento poměrně složitý výrobní řetězec vyžaduje, abyste nejprve dodali spoustu ingrediencí, které je třeba sklízet nebo dokonce sami vyrábět. Stejně jako máslo musíte vyrábět v mlékárně dodáváním čerstvého mléka. Možná místo toho začnete s chlebem, abyste to pochopili. Nebojte se. Během okamžiku spustíte více produkčních řetězců současně. Lahodný (a hodnotný) dort bude stát za to. Podívej se:

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx