Novinky

Podívejte se na nový režim sestavení ve hře Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 obsahuje zcela nový a vylepšený režim sestavování, který kombinuje terénní úpravy a rozmístění budov. Pokud jste sledovali letošní FarmCon, už jste na něj zahlédli.

Pokud jste to zmeškali, sledujte níže uvedenou prezentaci! Programátor hry Jos Kuijpers vysvětluje, co je ve hře nového. Poté vedoucí QA Ken Burgess a vývojář hry Stefan Maurus testují funkce v krátké relaci hraní.

Na která vylepšení se můžete těšit?

Rozhodli jsme se přepracovat konstrukční systém z Farming Simulator 19 ze dvou důvodů: Nejprve jsme potřebovali zlepšit použitelnost. V minulosti jsme od vás dostali spoustu zpětné vazby a vylepšujeme režim sestavení, aby byl uživatelsky přívětivější.

Na druhou stranu máme nové funkce, jako jsou produkční řetězce, které vyžadují rozšířený režim sestavení. V zásadě jsme celou věc vylepšili tím, že jsme drasticky zvýšili počet umístitelných položek a přepracovali jsme všechny ovládací prvky.

Nyní můžete rychle přepínat mezi umísťováním budov a objektů, terénními úpravami a odstraňováním objektů. Pokud jde o terénní úpravy a sochařství, přidali jsme nové nástroje pro úpravu vašeho terénu. Je to jednodušší než kdy dříve vybudovat si farmu tak, jak se vám líbí.

Jaké nové funkce jsou přidány do režimu sestavení?

Pravděpodobně již víte o našich nových plodinách ve hře Farming Simulator 22. Hrozny a olivy musí být vysazeny budováním vinné révy. Pokud tedy chcete postavit vinici, musíte nejprve otevřít režim stavění a prokládat svá pole vinnou révou.

Pokud jste více chovatelem zvířat, můžete si také ploty postavit sami (kromě mnoha nových kotců, která jsme dostali). Podobně jako u vinné révy stačí odložit tyč a vytáhnout plot, abyste ji vytvořili. Existuje deset různých typů plotů plus brány.

Jaký typ nových umístění je k dispozici?

Celkově je vše zařazeno do jedné z následujících kategorií:

  • Budovy se dále dělí na přístřešky, sila, rozšíření sil, kontejnery a nářadí. Zde najdete budovy, jako jsou nové přístřešky od Rudolfa Hörmanna, každá s funkčností a věcmi, jako jsou servisní body vozidel nebo solární panely.
  • Produkce obsahuje všechny budovy potřebné k zahájení výrobních řetězců nebo k získání dalších peněz jiným způsobem. Existují továrny, prodejní místa, skleníky, sady a generátory.
  • Zvířata obsahují všechna kotce pro vaše zvířata – v různých tvarech, velikostech a některých dalších funkcích.
  • Dekorace obsahuje ploty, (pouliční) světla a další. S touto sadou položek můžete své farmě vytvořit mnoho podrobností.
  • Terénní úpravy obsahují … no, terénní nástroje pro sochařství, malování, stromy a rostliny. Zde najdete vše, aby byla vaše zemědělská půda jedinečnější.
odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx