Novinky

Vylepšení zvukového designu ve Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 bude obsahovat různá vylepšení zvuku. Některé z nich si již můžete poslechnout ve videích níže. Naši dva zvukoví designéři, Kris a Nils, vám představují, na čem pracovali na zlepšení sluchového zážitku ve hře. Popadněte sluchátka a začněte poslouchat!

Dynamický zvuk motoru a výfuku

Kris se v současné době zaměřuje na implementaci nových zvuků motorů vozidel pomocí nového nástroje pro syntézu motorů. Zvukový tým i programátoři spolupracovali na vytvoření nového zvukového softwarového nástroje, který umožní dynamické zpracování zvuku. Zvuky vozidel se nyní budou v reálném čase transformovat do herního prostředí, díky čemuž bude zvuk strojů realističtější.

Hlavní novou funkcí audio systému je implementace dynamického zpracování zátěže: Simuluje motor s různými zatíženími a odpory. Ať už řídíte traktor pod velkým zatížením nebo jedete do kopce, motor bude znít autentičtěji. K dosažení tohoto cíle použil zvukový tým nahrávky ze skutečných strojů z reálného života.

Nový zvukový systém přílohy

Nils pracuje na novém audio systému s připojením. Vzhledem k tomu, že příslušenství jako kultivátory a přívěsy vytvářejí mnoho různých zvuků, navštívil zvukový tým mnoho místních farmářů, aby vytvořil reference. Nový zvukový nástroj umožňuje přehrávání různých zvuků během animace.

Například vykládka přívěsu – s otevřením zadního víka, pohybujícími se hydraulickými částmi a nárazem kovu, kde kov na kov vytváří silný zvukový efekt. Každá příloha bude mít ve Farming Simulatoru 22 samostatnou sadu zvukových efektů.

Další věc, kterou si při řízení traktoru všimnete: uvnitř kabiny je spousta nových zvuků, které vytvářejí pohlcující zvukové prostředí. Neslyšíte jen motor svého traktoru, ale také různé chvění a rachocení ze všech předmětů uvnitř kabiny. To zahrnuje i zvuky stěračů!

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx