Novinky

Zemní materiál

Kameny válí: Nové textury a stroje pro zpracování půdy ve FS22!

Udělali jsme nějaké půdní práce ve Farming Simulátoru 22:
Díky Parallax Occlusion Mapping bude nejen půda, ale i ostatní povrchy vypadat více přirozeně. Můžete se těšit na nový systém zpracování půd a také nové textury půdy.

Nové vlastnosti: Mulching

Mulčování je převzato z domácího zahradničení a to nadměrným používáním mulčovací kury.
Ale dnes se nebudeme bavit o zahradních a domácích vymoženostech. Ačkoli teorie je stejná: Mulčování zlepšuje půdu (a tím pádem i výnos).
Ve Farming Simulátoru 22 používáme mulčovač připojený k traktoru pro rozmělnění a rozprostření čerstvé trávy po povrchu, například při kultivaci vinic a olivových hájů. Po sklizení plodin můžeš také pomulčovat strniště zanechané na poli pro zvětšení výnosu.
A protože je to pro hodně z nás velmi důležité, můžete také mulčovat svoje vinice a olivové sady, aby jste garantovali jejich vizuální přitažlivost, jelikož mulčování dělá všechno krásnější a čistější. A to není vše Horste!
Také zde máme větší typy mulčovačů pro lesnictví. Umí dokonce mulčovat keře a pařezy. (Skoro) Nic nebude stát v cestě, pokud použijete správný stroj.

Sběr kamenů

Opouštíme úžasnou zemi mulčování a narážíme na tvrdou realitu spící pod zemí: Kameny! Když kultivujete nebo ořete, kameny mohou vystoupit na povrch pole. Podle toho jaký kultivátor používáte, se budou objevovat různé velikosti kamenů. Použiváním podrýváků vynesete na povrch větší kameny ve srovnání s povrchovým zpracováním půdy. Na poli máte chaos. Ale né! Co těď?
Když sbíráte kameny vašim sběračem kamenů, můžete si dokonce vydělat nějaké peníze navíc jejich prodáváním dodrtiče odpadů. Pomstěte se těm vetřelcům v půdě (a dostaňte za to zaplaceno)! Před tím než začnete vůbec sít, bylo by vhodné postarat se o kameny tak či onak. Můžete taky kameny prostě vypnout.

Pokud je necháte na poli, budou ničit vaše stroje. Ne jen to, váš problém tím nekončí- kamenů bude vystupovat více a budou větší. Pokud nemáte rádi jejich sběr, je tu další možnost jak se jich zbavit – alespoň těch menších. Přichází do hry další mechanika zpracování půdy z návazností na kameny. Ano, kameny jsou dárek, který stále dává…

Válení

Pokud jste dostali velké kameny ze země, potřebujete je posbírat. S menšími kameny, dostávajícími se na povrch při kultivaci nebo orbě, se můžete vypořádat podivuhodně vypadajícím zemědělským nářadím zvaným válec, a prostě je zatlačte zpět. Ano, prostě je zaválejte tam odkud přitáhli, aby jste ochránili vaše drahé stroje.
Válce nejsou jen nástroj k zakrytí důsledků kultivace a orby. Pokud zaseté pole převálíte, dostanete bonus k výnosu.

Podívejte se na nové textury!

Půdy

Přepracovali jsme v podstatě veškeré textury pro Farming Simulátor 22. Rozhodně si všimnete větší vizuální rozdílnosti. A když budete hrát s přáteli na vaší farmě (i přes Crossplay), určitě si všimnete, jestli už ti flákači nepřeválcovali zaseté pole díky tomu, že textura vypadá jinak, než když je půda převálcovaná. Nenechte je zdrhnout, když vám snižují výnos!
Nahoře vidíte jen některé nové textury ze hry. Klikni na obrázek pro zvětšení

Předobjednej si, a získej bonus!

Nyní také dostupné: Jednoroční Season Pass. Získej nový kontent do Farming Simulátoru 22 a ušetři! Kromě cenové výhody Season Passu v porovnání s nákupem obsahu obvzlášť ušetříte ještě více peněz jeho předobjednáním. Při zakoupení na webu a použitím partnerského kódu ◼ CHOSSE49 ◼ mě tímto podpoříte , děkuji předem, pokud se tak rozhodnete.

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx