Novinky

Giants Software oznamuje Farming Simulator 23 pro Nintendo Switch a mobilní zařízení

Nové plodiny a zvířata pro rozvoj zemědělského impéria

Vydavatel a vývojář GIANTS Software oznamuje, že Farming Simulator 23 vyjde 23. května na Nintendo Switch a mobilní zařízení. Se spoustou nových funkcí v otevřeném světě vybavuje Giants Software rodinný Farmig Simulator 23 vším potřebným, aby se stal předním představitelem žánru simulačních her, které lze hrát všude.

Autentické stroje a cenné zboží

Farming Simulator 23 je nástupcem celosvětově uznávaného Farming Simulator 20, který vyšel v roce 2019. Hráči si sami zvolí způsob hospodaření, ať už jde o zemědělství, chov zvířat nebo lesnictví. Se všemi činnostmi na farmě i mimo ni pomáhají různé typy strojů. Hra obsahuje více než 100 vozidel a nástrojů od světoznámých výrobců, jako jsou Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, KRONE, Massey Ferguson, New Holland, Valtra, a mnoho dalších.

Nové herní mechanismy umožňují různé výrobní řetězce, kdy hráči vyrábějí mouku ze sklizně pšenice a prodávají chléb – nebo nábytek ze dřeva, či dokonce oblečení z ovčí vlny! Orba a plevel nabízejí další nové činnosti a další možnosti obdělávání polí.

Plodiny a zvířata na dvou zábavných mapách

Není farmy bez zvířat, Farming Simulator 23 nově přidává ke kravám, koním, prasatům a ovcím také kuřata. Všechna tato roztomilá zvířata obohacují život na farmě, ať už jde o chov, sběr vajec nebo vyjížďky na koni. Mezi 14 plodinami, které se mají sklízet, jsou nově hrozny, olivy a čirok. Hráči se mohou také procházet a hledat sběratelské předměty nebo se jednoduše kochat sezónními vizuálními změnami krajiny. V Amberstone a Neubrunnu, dvou jedinečných mapách inspirovaných prostředím USA a Evropě, je toho k prozkoumání opravdu hodně.

Farming Simulator 23 vyjde 23. května 2023. Předobjednávky na Farming Simulator 23 Nintendo Switch Edition jsou k dispozici ve vybraných maloobchodních prodejnách a v Nintendo eShop. Mobilní verze pro zařízení iPhone, iPad a Android budou k dispozici v App Store a na Google Play.

 

 

 

 

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx