Novinky

Pěstuj zeleninu! Podívejme se na nové skleníky

Připravte se na celoroční zahradničení! Pěstování plodin na vaší půdě je zábavné a náročné. Pokud budete hrát se zapnutými ročními obdobími a sněhem, vaše farma nebude produkovat plodiny během zimy. Co teď … co teď?

Pojďme si postavit nějaké skleníky! Bez ohledu na roční období a povětrnostní podmínky generujete dodatečný příjem, a to i během zimních měsíců. Vezměte si kabát a vypěstujte si zeleninu! Tak se tady netahejme a pojďme se podívat.

Malý, střední nebo velký?

Využíváním slunečního světla a ochranou rostlin před mrazivými teplotami mohou být skleníky zásadním přínosem pro vaši peněženku i duši. Jen si představte pohled na osvěžující zelený salát po odhazování sněhu mezi uschlými stromy a povadlými plodinami.
Byli jste někdy tak šťastný, když jste před sebou viděli salát?

V obchodě se stavbami v záložce produkce, je více druhů skleníků, respektive jejich různé velikosti: malé, střední a velké. Můžete je umístit na volné prostranství, tohle je vaše šance!

Sázejte saláty, rajčata a jahody!

Nejste moc na saláty? Pak to prostě… zahoďte. Můžete pěstovat rajčata i jahody. Vejdi do skleníku nebo přímým otevřením obrazovky výrobního řetězce v nabídce si můžete prohlédnout všechny vaše skleníky uvedené v seznamu a spravovat jejich produkci

Nezapomeňte: Musíte zajistit skleníkům vodu. Bez vody nic neporoste

Skladujte, prodávejte nebo rozvážejte své produkty!

Pro každý produkt rostoucí uvnitř skleníku můžete ručně nastavit výstupní režim. Ve výchozím nastavení skleníku „uloží“ zboží tak, že vytvoří palety plné salátu, rajčat nebo jahod. Pak se o ně musíte postarat ručně.

Můžete je také automaticky prodat, nebo je distribuovat do výrobního závodu, jako je pekárna, k dalšímu zpracování. Uděláme si lahodný jahodový dort! Tam si můžete opět vybrat, co by se mělo stát se zbožím vyrobeným z vašich přísad ze skleníku.

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx