Novinky

Kupujte ojetá vozidla a ušetřete peníze! Nezapomeňte však na nový lak…

Rozšíření vaší farmy může být docela drahé – zvláště pokud jde o váš vozový park. Jistě, můžete si je pronajmout a průběžně platit poplatek nebo získat úvěr od banky. To jsou možnosti, i když ne nejúčinnější. Nebo budete často navštěvovat místního prodejce a kontrolovat prodávané stroje!

Ojeté zemědělské stroje za slevu !!!!!

Ve Farming Simulator 22 je k dispozici přes 400 strojů a nástrojů a čím výkonnější a univerzálnější jsou, tím více peněz stojí. Pokud je stroj vašich snů mimo váš finanční dosah, musíte si na něho vydělat. Sekce prodeje ojetých vozidel vašeho místního prodejce může být vítanou cestou ke stroji.

K dispozici je rotační sada strojů se slevou. Pokud vidíte například traktor svých snů a hotovost již máte na svém bankovním účtu, měli byste se rychle zamyslet. Hledáte velký traktor s výkonem 500 koní? Je v prodeji s 50% slevou? V podstatě máš narozeniny, že?

Jak výhodný obchod! V čem je háček?

Možná vás to nepřekvapí, ale nákup ojetých vozidel bude mít několik drobných nevýhod, které byste měli mít na paměti: V závislosti na velikosti slevy mohou vyžadovat určité množství opravy a jejich výkon bude ovlivněn.

Ojetý traktor nebude tak výkonný jako jeho zbrusu nový protějšek. Musíte znovu investovat peníze a opravit to. Také ojeté vozidlo, i když je opraveno, se opět opotřebuje rychleji než jakékoli zcela nové vozidlo – což zvyšuje údržbu.

Získejte také nový nátěr !!!

To vše ani nezapočítává poškození laku, které přichází s ojetými vozidly: Oprava a udržování zářivosti laku jsou nyní dvě různé věci! I plně opravený stroj vyžaduje nový nátěr, aby opět vypadal leskle!

Stojí tedy ojetá vozidla za tyto peníze?

Tak určitě! I se všemi těmi drobnými nevýhodami  – dobrý obchod je stále dobrý obchod a nákup použitých strojů vám stále může ušetřit čas a peníze.

Větší pracovní záběr vašeho nového, ale použitého kultivátoru například kompenzuje nižší pracovní rychlost v důsledku jeho stavu bez dalších oprav. A jakmile ho dostanete zpět do tempa, dostanete ještě více za nízkou částku, kterou jste zaplatili.

odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx