Novinky

Crossing Platform Multiplayer přichází na Farming Simulator 22!

Dobrá zpráva, komunito! Farming Simulator 22 bude obsahovat Cross-platform multiplayer. Už žádné odloučení mezi přáteli na různých systémech – všichni mohou hrát společně, bez ohledu na jejich platformu.

Ovládejte přátele online a ukažte, jak precizně můžete sklízet tyto nové hrozny pomocí myši a klávesnice (nebo naopak)!

Crossplay FAQ: Co byste měli vědět

Které platformy jsou podporovány?

Crossplay je podporován Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia. Všichni můžete hrát společně!

Kolik lidí může hrát společně?

Pokud hostitel serveru hostuje z počítače, je možné až 16 hráčů, včetně hráčů na konzolích. Pokud k hostování serveru používáte herní konzoli, je možné celkem až 6 hráčů.

Mohu deaktivovat crossplay?

Pokud se obáváte, že ostatní hráči mohou být lepší v zemědělství díky ovládání na myší a klávesnici? Nebojte se, nebudou. Ale stále můžete používat filtry, abyste se vyhnuli crossplay severs a zabránili hráčům na jiných platformách připojit se k vašemu serveru.

Na konzolích PlayStation a Xbox ji můžete deaktivovat v předvolbách uživatele systému. Nezapomeňte povolit crossplay uživateli konzole, aby byla tato funkce dostupná ve hře.

Je možné cross-ukládání?

Postup ukládá pouze hostitel. Postup farmy není uložen pro všechny ostatní.

Jak DLC a mody ovlivní crossplay?

Každý hráč musí mít nainstalován stejný obsah (DLC a/nebo mody) jako hostitel serveru. Jinak se hráči s chybějícím obsahem nemohou připojit k serveru. Uživatelé konzoly se mohou připojit k serverům pouze pomocí modů, které jsou k dispozici prostřednictvím oficiálního ModHub na konzolích. Uživatelé Stadia se mohou připojit pouze k serverům bez aktivovaných modů.

Mohou si konzolové hry pronajmout a hostovat servery? Ano. Hry na konzole si lze pronajmout a hostovat vlastní servery také prostřednictvím Nitrado. Stejně jako PC.

 Jak sloty (konzole) ovlivní cross-platform multiplayer?

Hostitelská platforma nastavuje počáteční limit dostupných slotů (určuje maximální počet strojů, nástrojů atd. Na serveru). Pokud se do hry zapojí hráč s menším počtem slotů dostupných na jeho platformě, nastaví nový limit slotů pro každého na základě jeho platformy.

Pokud má server již obsazeno více slotů, než podporuje vaše platforma, připojení k serveru nebude možné. Vzhledem k tomu, že se konzole staré a současně nové generace liší také dostupnými sloty, konzoloví hráči musí mít na paměti počet slotů při hraní s přáteli pomocí konzole v rámci jiné generace hardwaru.

Společné Farmaření: Spojení počítače a konzoly

Díky crossplay bude kooperativní Farmaření zábavnější než kdy dříve. Společně pracujte na polích, obsazujete různé farmy a navzájem si pomáhejte, kde můžete. S tím, jak se produkční řetězce stávají součástí Farming Simulatoru 22

To není vše: každý může společně hospodařit ve (svém) stylu, nový tvůrce postav také umožňuje nové možnosti přizpůsobení. Právě včas pro crossplay. Zůstaňte naladěni, brzy vám to ukážeme. Připravte se nasadit lesklé gumové boty, pár skvělých brýlí a nádherné kníry.

odebírat
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Badysak
Badysak
09/17/2021 2:33 am

Řekl bych, že pro běžné hraní v pohodě, ale moc konzolistů si nezahraje s PC hráči díky neoficiálním mapám a modům. To zas bude breku.

Petr
Petr
04/11/2023 3:55 pm

Nevim

Petr
Petr
04/11/2023 3:55 pm

Hfdkfxnrsbzdd

Aleš
Aleš
08/19/2023 3:51 pm

Ahoj mam problem mam zapnuty server na ps4 a spoluhraci nevidi muj server

5
0
Rád bych vaše myšlenky, prosím komentářx