Farming Simulator 22

Co je součástí Season Passu 2?

Po vydání hry Farming Simulator 22 rozšíříme naši dosud největší hru o ještě více obsahu, který si budete moci užít. Season Pass Season year 2 vám poskytuje přístup ke všem plánovaným rozšířením her během druhého roku po vydání 22. listopadu mezi zimou 2023 a podzimem 2023.

Rozšíření: podzim 2023

S Year 2 Season Passem získáte cenové zvýhodnění oproti samostatnému nákupu obsahu: ušetříte až 30 %! Ke každému kupci season passu navíc přihodíme malý bonus v podobě rozšíření flotily strojů o BM-Volvo LM 845..

Se sezónním vstupem těžíte z cenové výhody ve srovnání s nákupem nového obsahu samostatně. To není vše: Předobjednáním Season Passu year 2 ušetříte ještě více!

Co je součástí Season Passu?

Připravte se na další a ušetřete peníze!

Po vydání hry Farming Simulator 22 rozšíříme naši dosud největší hru o ještě více obsahu, který si budete moci užít. Season Pass Season 1 vám poskytuje přístup ke všem plánovaným rozšířením her během prvního roku po vydání 22. listopadu mezi zimou 2021 a podzimem 2022.

Balíček 1: ANTONIO CARRARO PACK

Balíček 2: AGI PACK

Balíček 3: KUBOTA PACK

Rozšíření: PLATINUM EDITION

Tři balíčky a jedno ještě větší rozšíření jsou zahrnuty v Season Pass Season 1. Předobjednejte si nyní a těšte se na různorodou sadu nového obsahu, který zlepší váš zážitek ze zemědělství.

Se sezónním vstupem těžíte z cenové výhody ve srovnání s nákupem nového obsahu samostatně. To není vše: Předobjednáním Season Passu ušetříte ještě více!

Co bude obsahovat Farming Simulator 22 - Collector's Edition